Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:08 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Brera може вече да се види и в София 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Brera може вече да се види и в София
Всички които ценят красотата на този уникален автомобил вече могат да му се порадват и в София. В шоурума на Милано Моторс вече има и Alfa Romeo Brera


Вто Май 09, 2006 11:03 am
UNREAD_POST 
Еееееееееех мечтиииии..... :36_4_7:


Вто Май 09, 2006 11:35 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2005 2:16 pm
Мнения: 208
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Най-красива в света, дръзка, буйна… и италианка….не, не става дума за представителка на нежната половина от човечеството, а италианската красавица в света на автомобилите - Alfa Brera. Автомобилът направи своя първи дебют у нас пред престижни гости на VIP партито по случай откриването на най-модерния търговски център в столицата City Centеr Sofia.
Alfa Romeo Brera спечели престижната награда за „Най-красив автомобил в света” за 2006 г. на 21-я международен автомобилен фестивал в Grand Palais, Париж. От появата си като концептуален модел до днес тя заслужено получи още няколко подобни отличия заради изключителния си дизайн.
Хищната муцуна на Brera напомня за безкомпромисната Alfa 159, а стъкленият покрив Sky Window създава усещане за простор и придава уникален вид на автомобила. Стандартното оборудване, всъщност е луксозно и включва: бордови компютър, двузонов климатроник, електрически сгъваеми огледала, бутон за запалване разположен на таблото, круиз котрол, парктроник и CD-player. Към него може да се добави Hi-Fi система Bose, сензори за дъжд, чистачки на фаровете, ксенонови фарове, 17 цолови джанти и още много други мечтани екстри.
Alfa Brera ще ви накара да мечтаете не само с външния си вид, дело на изисканото майсторство на Джуджаро, а и със спортната си натура - купе 2+2. Това е автомобил за личности с висок критерий и изискан вкус, именно затова и производството на мечтаната красавица неслучайно е поверено на студио Pininfarina.
Двигателят на престижната италианка, до която ще имате възможността да се докоснете, е бензинов, 2.2 литров с мощност 185 к.с. и въртящ момент от 235 Нм. Максималната скорост е 222 км/ч, а ускорението от 0 до 100 км/ч е за 8,6 секунди. Освен за него, можете да помечтаете и за върховият 6 цилиндров агрегат, който разполага с внушителните 240 к.с. и изстрелва автомобила от 0 до 100 км/ч само за 6,8 сек. Съвсем скоро се очаква и появата на 2,4 литрова турбо дизелова версия с мощност 200 к.с. Сигурна при всякакви условия, Alfa Brera притежава всички най-модерни електронни системи за активна и пасивна безопасност. Между тях са 4-канален ABS със спирачен асистент. Те са съпроводени с VDC – оригиналната интерпретация на Alfa на системата ESP, ASR предотвратяващ приплъзването на гумите при потегляне на хлъзгав терен; MSR, предпазваща от подхлъзването при рязка смяна на предавките в участък с лошо сцепление и Hill Holder, който улеснява потеглянето по стръмни наклони. Автомобилът предпазва пасажерите със седемте си въздушни възглавници, които са включени в стандартното оборудване и каросерията си, която поема ударите максимално ефективно.
Oт вчера до събота тази седмица (11-13 май) автомобилът е в център на арт инсталация „Машина за Мечти”, която посетителите на City Center Sofia ще могат да се разгледат с наслада.
Благодарение на новите модели и неизменната италианска традиция в автомобилостроенето на Fiat Auto, както и на задължително индивидуалния подход, с който екипът на Милано Моторс обгрижва всеки клиент, официалният вносител успя да сбъдне мечтите на два пъти повече клиенти през първото тримесечие на тази година в сравнение с миналата и така удвои продажбите на престижната италианска марка в България.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Типо 1.1


Пет Май 12, 2006 12:49 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 3:06 pm
Мнения: 670
Местоположение: Добрич
UNREAD_POST 
Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

_________________
Изображение


Вто Май 16, 2006 5:06 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Ха! Ама това Brera ли било?
Засякох я аз на цариградско един ден и веднага ми падна пред мерника :)
Даже я снимах да питам после някой кво е туй нещо и съм забравил.
Имам сумати колеги-алфаджии, при това заклети :mrgreen:
Сега се присетих като я видях в темата...

Еваларско, жабарите пипат много темпераментно в дизайна, спор няма!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Сря Дек 27, 2006 3:48 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Esper написа:
Ха! Ама това Brera ли било?
Засякох я аз на цариградско един ден и веднага ми падна пред мерника :)
Даже я снимах да питам после някой кво е туй нещо и съм забравил.
Имам сумати колеги-алфаджии, при това заклети :mrgreen:
Сега се присетих като я видях в темата...

Еваларско, жабарите пипат много темпераментно в дизайна, спор няма!




А ти може да си малко по -сдържан в коментарите си нали ! :-

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Съб Окт 27, 2007 6:55 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg